Аграрії Хмельниччини поповнили бюджети на 800 млн грн

Середньомісячна заробітна плата в галузі зросла на 32% і становить 7 тисяч 169 гривень

Про це інформують в прес-службі ДФС області, повідомляє Depo.Хмельницький.

З початку 2018 року сільськогосподарські товаровиробники області, які працюють за спрощеною системою оподаткування, перерахували до місцевого бюджету 248 мільйонів гривень єдиного податку. У порівнянні з відповідним періодом минулого року сума сплаченого єдиного податку на 21 мільйон гривень перевищує торішній показник.

Також упродовж десяти місяців поточного року підприємства аграрного сектору краю сплатили до державного бюджету понад 547 мільйонів гривень податку на додану вартість.

Загалом у четвертій групі спрощеної системи оподаткування в області працює 1260 суб'єктів оподаткуання аграрної сфери. У сфері АПК функціонує 1441 фермерське господарство, 603 фізичних особи - підприємці.

З початку року на Хмельниччині зареєстровано 98 малих сільськогосподарських підприємств, з них 62 фермерських господарства, зареєстровано 66 фізичних осіб-підприємців. Відкрито 2 сімейні ферми. Проводиться робота щодо відкриття ще 3. Засновано 3 сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи.

Згідно з моніторингом, сільськогосподарськими підприємствами області створено 1844 робочих місця, з них 207 постійних нових. Середньомісячна заробітна плата зросла на 32% і становить 7 тисяч 169 гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький