Бюджет селища на Деражнянщині через суд отримає 400 тис. грн

За втручання Хмельницької місцевої прокуратури бюджет смт. Вовковинці на Деражнянщині поповниться на понад 400 тис. грн

Про це інформує прес-служба облпрокуратури, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомив заступник керівника Хмельницької місцевої прокуратури Олександр Терлецький, господарським судом Хмельницької області розглянуто справу за позовом місцевої прокуратури про стягнення на користь Вовковинецької селищної ради із товариства 408 тис. грн заборгованості щодо сплати пайової участі у створенні та розвитку інфраструктури селища.

Встановлено, що у 2017 році вказаним товариством здійснено реконструкцію зерносушильного комплексу, що розташований у смт. Вовковинці.

У зв'язку із проведенням робіт, суб'єктом господарювання, як їх замовником, із органом місцевого самоврядування укладено договір про пайову участь, відповідно до якого товариство зобов'язалось сплатити до бюджету більше як 600 тис. грн.

Із необхідної суми сторона договору сплатила лише 200 тис. грн, решту на користь селищної ради так і не перерахувала, а претензії з вимогою сплатити кошти не виконала.

Тому стягнення вказаної заборгованості у судовому порядку вимагала прокуратура. Рішенням суду позовні вимоги задоволено та недобросовісного замовника будівництва зобов'язано сплатити суму боргу та штрафні санкції, нараховані у зв'язку із невиконанням зобов'язань.

Відтак, за реагування прокуратури бюджет смт Вовковинці поповниться на понад 400 тис. грн.

Нагадаємо, на Красилівщині в держвласність повернули землі водного фонду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький