ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бюджет Хмельницької області додасть 1,2 млн. грн будівельникам

На Хмельниччині три будівельні фірми попадають під часткову компенсацію за будівництво інженерних споруд на Донеччині
Depo.
17 серпня 2015 12:43
ФОТО: depo.ua
Бюджет Хмельницької області додасть 1,2 млн. грн будівельникам
Бюджет Хмельницької області додасть 1,2 млн. грн будівельникам

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на НГП, депутати Хмельницької обласної ради планують виділити з бюджету 1 млн. 225 тис. грн для часткового відшкодування витрат підрядним будівельним організаціям за виконані роботи з будівництва інженерних споруд у Донецькій області.

Ця процедура буде проведена через внесення змін до цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Хмельницькій області на 2014-2018 роки на черговій сесії облради 20 серпня.

Під компенсацію підпадають три фірми, котрі працювали у зоні АТО: ПП "Вектор-М" (Хмельницький), ТОВ "Білдермакс" (Шепетівка) і ПП "Городок Унібуд" (Городок).

"Вже на початковій стадії будівництва інженерних споруд було виявлено, що окремі роботи, не обраховані у кошторисній документації. За результатами прив'язки типових проектів будівництва споруд із врахуванням вартості перевезень працівників, техніки та матеріалів, реальних обсягів земельних робіт збільшилась вартість будівництва по кожному опорному пункту", - так обгрунтовується цільова програма.

Більше про будівництво читайте на Depo.Хмельницький.