Бюджет Хмельницької області додасть 1,2 млн. грн будівельникам

На Хмельниччині три будівельні фірми попадають під часткову компенсацію за будівництво інженерних споруд на Донеччині
Depo.
17 серпня 2015 12:43
ФОТО: depo.ua
Бюджет Хмельницької області додасть 1,2 млн. грн будівельникам
Бюджет Хмельницької області додасть 1,2 млн. грн будівельникам

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на НГП, депутати Хмельницької обласної ради планують виділити з бюджету 1 млн. 225 тис. грн для часткового відшкодування витрат підрядним будівельним організаціям за виконані роботи з будівництва інженерних споруд у Донецькій області.

Ця процедура буде проведена через внесення змін до цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Хмельницькій області на 2014-2018 роки на черговій сесії облради 20 серпня.

Під компенсацію підпадають три фірми, котрі працювали у зоні АТО: ПП "Вектор-М" (Хмельницький), ТОВ "Білдермакс" (Шепетівка) і ПП "Городок Унібуд" (Городок).

"Вже на початковій стадії будівництва інженерних споруд було виявлено, що окремі роботи, не обраховані у кошторисній документації. За результатами прив'язки типових проектів будівництва споруд із врахуванням вартості перевезень працівників, техніки та матеріалів, реальних обсягів земельних робіт збільшилась вартість будівництва по кожному опорному пункту", - так обгрунтовується цільова програма.

Більше про будівництво читайте на Depo.Хмельницький.