Бюджет Хмельниччини отримав півмільярда митних платежів

З початку року до державного бюджету надійшло 537 мільйонів гривень митних платежів
Depo.
18 травня 2016 17:20
ФОТО: depo.ua
Бюджет Хмельниччини отримав півмільярда митних платежів
Бюджет Хмельниччини отримав півмільярда митних платежів

Суб‘єктами зовнішньоекономічної діяльності Хмельниччини сплачено до бюджету понад півмільярда гривень митних платежів, передає Dеpo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДФС в області.

з початку року Хмельницькою митницею оформлено майже 9 тисяч митних декларацій, що на 14% більше проти чотирьох місяців 2015 року.

До топ торгівельних партнерів Хмельниччини при експорті увійшли Польща, Великобританія, Молдова, Німеччина та Росія. Першу п‘ятірку країн, які найбільше імпортують продукцію на терени області, складають Польща, Німеччина, Швейцарія, Великобританія та Нідерланди.

"Сьогодні митниця активно працює над тим, аби сприяти розвитку бізнесових зв‘язків Хмельниччини із закордонними партнерами. Адже у випадку нарощення експорту – це збільшення валютних коштів в Україну, розвиток імпорту забезпечує сталі митні платежі до бюджету. Важливо, що для цього ми запроваджуємо прогресивний міжнародний досвід, передусім в електронізації сервісу та спрощенні митного обслуговування", – розповів начальник Хмельницької митниці ДФС Іван Бережнюк.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький