Будівля Хмельницької музичної школи №1 є об’єктом культурної спадщини

Будівництво на території музичної школи призупинили
Depo.
13 липня 2016 15:40
ФОТО: depo.ua
Будівля Хмельницької музичної школи №1  є об’єктом культурної спадщини
Будівля Хмельницької музичної школи №1 є об’єктом культурної спадщини

Вся територія музичної школи з 2010-го – під охороною держави – бо це – щойно виявлений об’єкт культурної спадщини, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на news.tv7plus.

Будуватись на його території має право дозволити виключно консультативна рада з питань охорони культурної спадщини
Не так давно на території першої музичної стартувало будівництво.

Три тижні представники міської влади зустрічались – з забудовником, з вчителями, з громадськими активістами. В місті казали – усе законно. А в області із рештою вирішили інакше.

Принаймні сьогодні консультативна рада з питань охорони культурної спадщини, котра функціонує при Управлінні культури Хмельницької ОДА видала припис про призупинення будівництва.

Як переконував очільник департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Олександр Чорнієвич, земля, віддана його підлеглими під забудову, до культурної спадщини не відноситься. Фахівці ж кажуть геть інше, це – не реконструкція, а будівництво.

Більше сказати в області про законність чи незаконність зведення паркінгу на території дитячого навчального закладу поки не беруться. Кажуть, у них на руках – жодних документів. Їх вже витребували за допомогою припису – і в замовника будівництва, і в міського голови. А поки будівництво призупинили.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та