ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Нижній Береговій заборонили будувати висотку

Хмельницький виконком спочатку дозволив, а тепер заборонив будувати житло прямо на березі Південного Бугу
Depo.
25 серпня 2015 11:31
ФОТО: depo.ua
На Нижній Береговій заборонили будувати висотку
На Нижній Береговій заборонили будувати висотку

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на НГП, рішенням Хмельницького виконкому скасовані містобудівні норми для будівництва житлового будинку на березі Південного Бугу за адресою, вул. Нижня Берегова, 2\4б, що знаходиться за міським пляжем та водною станцією.

У 2013 році між міською радою та приватним підприємством "Ультра сервіс" був укладений договір оренди на земельну ділянку. В цьому договорі виявлено невідповідність призначення земельної ділянки.

У містобудівних умовах не вказувалась відстань до меж червоних ліній та не було згадано про відсутність планувальних обмежень в частині наявності захисної прибережної смуги, хоча це передбачено ст.61 Земельного кодексу України.

Також в документах це будівництво зазначено як "база відпочинку з поліпшеними апартаментами та кімнатами гуртожиткового типу".

Міськвиконком направив лист до державної архітектурної інспекції з вимогою скасувати декларацію про початок будівельних робіт і зупинення будівництва.
Містом готується позов до суду щодо розірвання договору оренди на земельну ділянку, оскільки вона використовується не за призначенням.

Про оренду та ії припинення читайте на Depo.Хмельницький.