Британські військові сапери їдуть в Україну

Інструктори розкажуть, як протидіяти саморобним вибуховим пристроям за стандартами НАТО

Британські військові сапери їдуть в Укра…

Міністерство оборони України спільно з Агенцією НАТО з підтримки та постачання продовжує співпрацю  зі знешкодження вибухонебезпечних предметів та протидії саморобним вибуховим пристроям, передає Depo.Хмельницький з посиланням на АрміяInform.

Як повідомив начальник управління екологічної безпеки та протимінної діяльності оборонного відомства полковник Максим Комісаров, з 10 лютого по 13 березня 2020 року в навчальних центрах Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції пройдуть тренінги з курсу "Організація пошуку саморобних вибухових пристроїв". Лекторами виступатимуть досвідчені британські інструктори. Проведення тренінгу передбачає як теоретичні, так і практичні заняття з планування.

"Впровадження стандартів Північноатлантичного альянсу в Україні вважається одним із найоптимальніших шляхів підвищення рівня боєздатності вітчизняної армії і, відповідно, обороноздатності країни. Метою запровадження стандартів НАТО є забезпечення максимальної взаємосумісності ЗС України зі збройними силами держав-членів Альянсу", – каже полковник Максим Комісаров.

Зазначений курс допоможе зрозуміти концепції НАТО щодо пошуку саморобних вибухових пристроїв українськими військовими з метою отримання рекомендацій, планування та координації пошуку на базовому рівні. Очікується, що спільні сплановані заходи дозволять розвинути можливості українських військових захистити себе та цивільне населення від загроз саморобних вибухових пристроїв.

Нагадаємо, уже 18 рік працює єдиний на сьогодні в Україні Центр з підготовки фахівців з розмінування, що базується в Кам'янці-Подільському.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"