Борги водопостачальних підприємств області за електроенергію сягають 6 млн.грн.

Сума ж невідшкодованої різниці в тарифах на послуги у 15 разів перевищує борги підприємств за електроенергію
Depo.
23 червня 2016 16:30
ФОТО: depo.ua
Борги водопостачальних підприємств області за електроенергію сягають 6 млн.грн.
Борги водопостачальних підприємств області за електроенергію сягають 6 млн.грн.

Майже на усіх підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства області борги за електроенергію стабільно зменшуються, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією облдержадміністрації.

На 1 травня заборгованість підприємств водопровідно-каналізаційного господарства області за електроенергію загалом сягає 6,0 млн. гривень. При цьому зростає сума невідшкодованої різниці в тарифах на послуги водопостачання та водовідведення і становить 90,0 млн.грн.

Не зважаючи на те, що борги за електроенергію загалом зменшуються, окремі підприємства їх нарощують.

Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” з початку року наростило борг за електроенергію на 1,3 млн. гривень.

До цієї ж когорти належать: комунальне підприємство “Городоккомунсервіс” (+59,9 тис.грн.), Полонське водопровідно-каналізаційне господарство (+49,3 тис.грн.), Старокостянтинівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства “Водоканал” (+156,0 тис.грн.).

Враховуючи збитковість тарифів для підприємств надавачів послуг теплопостачання, водопостачання та водовідведення обласна державна адміністрація звернулася до керівництва держави щодо внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік” у частині передбачення видатків на погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги теплопостачання, водопостачання та водовідведення у загальній для області прогнозній сумі близько 250,0 млн.грн. бюджетних коштів до кінця поточного року.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та