UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Благодійність хмельницьких депутатів від "Батьківщини" ділить містян на "своїх" і "чужих" (ВІДЕО)

Депутат міської ради від ВО "Батьківщина" Станіслав Мельник влаштовує екскурсії за свій рахунок виключно жителів свого округу

Благодійність хмельницьких депутатів від…

Громадський активіст і хмельничанин Олексій Голеншин розмістив у ФБ пост про благодійність тільки для "своїх" обранців міськради від ВО "Батьківщина", повідомляє Depo.Хмельницький.

Для свого допису Олексій знайшов і більш саркастичну назву: як я не поїхав у Кам'янець-Подільський за рахунок депутата.

"Депутат міської ради від ВО "Батьківщина" Станіслав Мельник катає за свій рахунок виключно мешканців свого округу. На інших жителів міста його благодійність не поширюється," - пише активіст.

Потрапивши на оголошення пр поїздку, активіст набрав вказаний там номер.

"Мені повідомили, що я не там живу і благодійність пана Мельника на мене поки не поширюється. Однак пообіцяли запитати в депутата чи готовий він зробити виняток і узяти в поїздку виборця не з свого округу. І це важливо тому, що в автобус будуть саджати по паспортах," - дивується не без сарказму Олексій.

Наступного дня він все ж зателефонував, та й цього разу відмовили.

"От сиджу і думаю, де ж та справедливість, за яку закликала боротись колись лідерка однієї з політичних сил? І як же повезло жителям 20 та 25 округів, хоч прописку міняй, - довершує допис активіст. - А головне, коли ж Хмельничани перестануть ввестись на благодійні акції депутатів і почнуть голосувати за ідеї, програми, зміни?"

Нагадаємо, продуктові набори у фірмовому пакеті Благодійного фонду святого Володимира зі згадкою засновника і нині лідера обласної "Батьківщини" Олега Лукашука роками роздають містянам. Така практика тут стабільна.

А тим часом, цими днями в мерії вилучають документи щодо фірми дружини екс-нардепа. Приміщення цієї фірми якраз і було тривалий час місцем роздачі допомоги "своїм" виборцям.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook