BlaBlaCar вводить плату за проїзд в Україні

Платитимуть за проїзд пасажири
Depo.
28 вересня 2016 22:32
ФОТО: depo.ua
BlaBlaCar вводить плату за проїзд в Україні
BlaBlaCar вводить плату за проїзд в Україні

Райдшеринговая компанія BlaBlaCar вирішила монетизувати свій бізнес в Україні, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НВ Бізнес.

Розмір плати залежатиме від визначеного маршруту і складе до 20%. Для автовласників сервіс залишається безкоштовним.

За словами менеджера з комунікацій та PR BlaBlaCar в Україні Юлія Крупенко, система оплати послуг сервісу впровадять в Україні вже за кілька місяців. Це передбачає ідентифікацію користувача через платіжні інструменти.

"Розмір комісії буде залежати від визначеного маршруту і складе до 20%, а загальна середня вартість поїздки для пасажира залишиться нижче, ніж ціна квитка на автобус чи потяг. Для автовласників сервіс залишається безкоштовним", – підтвердила Крупенко.

Вона додає, що такий принцип вже працює практично у всіх західноєвропейських країнах, а монетизація BlaBlaCar в Україні дозволить активніше впроваджувати інновації, в першу чергу пов'язані з безпекою і ефективністю сервісу.

"У деяких країнах ми впроваджуємо додаткові механізми онлайн-перевірки користувачів через документи, що засвідчують особу, що робить безпеку ключовою характеристикою райдшеринга", – пояснила Юлія.

BlaBlaCar вже веде в Україні переговори з кількома компаніями з приводу технології верифікації користувачів через документи.

Цьогоріч в червні BlaBlaCar ввів систему онлайн-бронювання місць в автомобілі для жителів більшої частини України.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті <