Бійці "Азову" скоординувалися задля навчання юних подолян

Бійці "Азова" навчали юних подолян тактиці ведення бою
Depo.
7 липня 2016 15:16
ФОТО: depo.ua
Бійці "Азову" скоординувалися задля навчання юних подолян
Бійці "Азову" скоординувалися задля навчання юних подолян

Бійці добровольчого полку "Азов" навчають юнаків краю тактиці ведення бою, правил поводження зі зброєю, а також прийомам першої медичної допомоги, передає Depo.Хмельницький з посиланням  на ПВ.

Проведення таких занять ініціювали самі юнаки. Об’єднавшись у соцмережах, вони звернулися до добровольців скоординували свої дії, і на практиці довели, що вчитись захищати Батьківщину це не лише престижно, а й актуально.

Наближається той час, коли юнакам доведеться йти до лав армії. Необхідно бути готовим до різних ситуацій, тому хлопці звернулися за допомогою до фахівців, котрі допомогли реалізувати їх мету. Молодь вболіває за державу, за те, що йде війна, і тому хоче бути готовою до випробувань. Інструкторам довелося лише приїхати і організувати побут і провести навчання. Підтримують юних патріотів і волонтери, котрі щоденно забезпечують їх провіантом.

А далі уроки топографії. І проходили вони на цінному трофеї, - карті з бою біля Волновахи.

Інструктор дає уроки пересування лісом, вмінні ходити безшумно, бути пильним, натрапити на розтяжки , вести бій, і надавати першу необхідну медичну допомогу.

Здобуті навички і знання юним бійцям неодмінно стануть у пригоді. Це початок, це лише перший табір.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький