"Битва аутсайдерів-2": "Поділля" поступається на виїзді

"Арсенал-Київщина" у рідних стінах здолав хмельницьке "Поділля"

"Битва аутсайдерів-2": "Поділля" поступа…

"Каноніри" з Обухова здобули першу перемогу в сезоні, перегравши з рахунком 2:1 "Поділля" з Хмельницького, повідомляє Depo.Хмельницький.

Фаворитом у зустрічі команд, які знаходяться на останній і передостанній сходинках турнірної таблиці, були гості. Адже у хмельничан в активі вже є дві перемоги, а "гармаші" взагалі не мали залікових балів та забили лише один гол у сезоні.

Проте господарі все ж змогли налаштуватись на бій. Вже на десятій хвилині матчу "Арсенал" вийшов вперед - відзначився Шарай після розрізної передачі на хід. Таким чином у "подолян" вкотре про себе нагадала хвороба швидких голів у власні ворота.

Однак гості оговтались та відновили паритет. На 18 хвилині першим на підборі після не зовсім вдалого флангового навісу був Охорончук, який точним пострілом у кут зрівняв рахунок.

До завершення першого тайму, попри мілкий дощ, який не вщух до кінця матчу, команди встигли створити ще по одному небезпечному моменту. Щоправда, біля воріт "Арсенала" він вийшов доволі суперечливим. Адже, після того як Ліповуз влучив у стійку, першим на м'ячі був Кирило Бабак, якого, як стверджують хмельничани, відверто завалив опонент. Втім, арбітр показав жовту за симуляцію хмельничанину.

А на 45 хвилині зустрічі "каноніри" після стандарту вийшли вперед - забив Омоко.

По перерві небезпечних моментів було обмаль. Позаяк господарі відверто грали на утримання рахунку, а атака футболістів з Хмельниччини невирішуваних завдань перед захистом "Арсенала" не ставила. Та й руйнувати на мокрому полі, звісно, значно легше, аніж створювати.

До того ж, на 70 хвилині гості опинились у меншості - пряму червону картку у суперечливому моменті отримав Артем Макарченко. На думку хмельничан, це було судівське свавілля.

Відтак, після поразки "Поділля" залишається на передостанній сходинці турнірної таблиці, а у наступному турі зустрінеться на власному полі з дуже боєздатним ФК "Львів", який наразі йде четвертим.

Нагадаємо, у минулому турі хмельничани вже обігрували галичан, однак зі Стрия. А місяць тому у "першій битві аутсайдерів" футболісти з Хмельниччини перемогли з мінімальним рахунком "Арсенал-Київщину".