Батько хмельничанина-Героя АТО виставив на продаж нагороду сина

Родина пораненого в АТО Героя України з Хмельницького виставила на продаж Зірку, бо немає грошей на лікування
Depo.
12 червня 2016 10:56
ФОТО: depo.ua
Батько хмельничанина-Героя АТО виставив на продаж нагороду сина
Батько хмельничанина-Героя АТО виставив на продаж нагороду сина

Родина майора 8 окремого полку спеціального призначення, Героя України Олександра Петраківського, який отримав важкі поранення у зоні АТО, виставила на продаж Зірку з держнагороди, бо терміново потрібні гроші нв лікування, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ТСН.

Пораненому війсьвослужбовцю потрібно близько 700 тисяч доларів на лікування в США.

Олександр Петраківський отримав важке поранення в голову, однак продовжував керувати діями групи і виносив поранених у безпечне місце. В лікарню на операцію прийшов самотужки через сутки. Потім впав у кому. Рідні пізніше дізналися, що то була лікарська халатнісь.

Держава, яка визнала свою помилку рішенням комісії МОЗ, досі відмовляється допомогти. Батько уже два місяці живе у дешевих київських гуртожитках, щоб зрання оббивати пороги вищих чиновників.  Він навіть зумів потрапити на зустріч із Президентом: "Вислухав мене. Пожав руку і пообіцяв - все буде добре." Але поки сім'я сам на сам з бідою. Як зазначається у сюжеті, в Олександра Петраківського щоденно відмирають клітини мозку. Відлік часу пішов на години. 

6 грудня 2014 року Президент Петро Порошенко присвоїв звання Герой України військовослужбовцю Олександру Петраківському.
"Я її на торг вже поставив. Просто на торг, бо здоров’я сина дорожче! Не здавайся, синку!", – просить батько пораненого солдата Петро Петраківський.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та