Як на Хмельниччині авіатори цілі знищували

У бригаді тактичної авіації імені Петра Франка відбулась чергова літна зміна, однак завдання були незвичні

Як на Хмельниччині авіатори цілі знищува…

Військові авіатори з Хмельниччини, що дислокуються у Старокостянтинові, під час чергової літної зміни виконували дещо нетипові для себе маневри, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу підрозділу.

До завдань з ураження наземних об'єктів та бойової техніки умовного супротивника додались задачі з виявлення, перехоплення та ураження повітряних цілей. Власне, це і є дещо нестандартним моментом для бригади ім.Петра Франка, адже у її складі переважно "служать" тактичні фронтові бомбардувальники СУ-24, які вражають цілі на землі.

Таким чином льотні екіпажі вправлялись у самозахисті. За "легендою" навчань, бомбардувальників, які повертались додому, перехоплювали ворожі винищувачі. Проте, використовуючи відповідне озброєння, наприклад, ракети класу "повітря-повітря", українські аси вражали супротивника у повітрі, а не на землі. Відтак, екіпажі бригади у цей день випробовували себе у новому амплуа.

Зі слів командира бригади полковника Миколи Коваленка, на початку зміни пілоти дещо губилися у нових завданнях, але досить швидко призвичаїлись і з самого радіообміну між екіпажами та керівником польотів стало зрозуміло, що пілоти вже готові до виконання нових завдань. Водночас, відзначилась і молодь, яка з "азартом" знищувала умовні цілі майже без "осічок".

Нагадаємо, нещодавно до авіаторів з Хмельниччини завітали колеги зі США під час навчань Rapid Trident-2017.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook