Атомщики з Московії приїхали на ХАЕС

На Хмельницькій АЕС працює місія технічної підтримки Московського Центру Всесвітньої Асоціації Операторів АЕС за напрямком "Методологія дистанційного навчання"

На Хмельницькій АЕС розпочала роботу місія технічної підтримки, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ХАЕС.

Місія організована за запитом Хмельницької АЕС з метою передачі позитивного досвіду організації дистанційного навчання країн, що є лідерами у даній галузі. До складу місії залучені експерти інституцій із США, Швеції, Словаччини та Росії з найвищим рівнем організації дистанційного навчання.

За словами гендиректора атомної Миколи Панащенка, частота помилок персоналу, які призводять до порушень у роботі енергоблоків, знизилась у дев’ятнадцять разів за останні одинадцять років, що безпосередньо пов’язано із введенням на повну потужність навчально-тренувального центру та повномасштабного тренажеру блочного щита управління.

Під час місії учасники розглянуть питання організації дистанційного та змішаного навчання персоналу АЕС, розробки учбово-методичних матеріалів, особливості підготовки інструкторів, а також критичні питання впровадження такого виду навчання.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook