ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Апеляція не вдалася: бойовик з Шепетівки, що пішов проти України, таки сяде за грати

Бойовик з позивним "Фіма" бідкається, що до лав терористів його кинула держава, яка "не подбала" про нього після звільнення з в'язниці
Depo.
19 серпня 2015 16:41
ФОТО: depo.ua
Апеляція не вдалася: бойовик з Шепетівки, що пішов проти України, таки сяде за грати
Апеляція не вдалася: бойовик з Шепетівки, що пішов проти України, таки сяде за грати

Чоловік сидітиме десять років за те, що брав активну участь у бойових діях проти сил АТО, повідомляє Depo.Хмельницький, з посиланням на сайт газети "Є".

Апеляційний суд Хмельницької області сьогодні, 19 серпня, залишив без змін  вирок і відхилив  апеляційну скаргу.

Апеляційний суд відмовив стрілку-розвіднику з Шепетівки і він таки сяде за грати - фото 1

"Обставини, які пом'якшують покарання, не встановлені, а які обтяжують - це рецидив злочину. Виявлено, що Єфімов мав намір повертатися до терористичної організації. Тому вирок Шепетівського суду має бути без змін, міру покарання вважаю достатньою", - зауважив прокурор Роман Романюк.

За словами прокурора, Єфімов перебуває на обліку у нарколога, виявляє поведінкові розлади і залежність від опіатів. Чоловік визнав свою вину з метою зменшення покарання, тому каяття його не щире.

Сам же Дмитро Єфімов, виправдовуючи себе, каже, що на злочин його підштовхнула держава, адже після звільнення з в'язниці він не відчував від неї достатньої уваги і підтримки, був безробітним і бездомним.

Нагадаємо, що шепетівчанин в "ДНР" одержав форму, зброю, посвідчення і умовний позивний "Фіма". Після цього був розподілений стрілком-розвідником і пройшов спецпідготовку щодо здійснення розвідувальної та диверсійної діяльності проти сил АТО. Навіть навчав інших бойовиків. Брав участь у збройних сутичках проти українських військових.

Більше новин про суди й покарання злочинців читайте на khm.depo.ua.