Антимонопольники взялися за Хмельницьку мерію

Антимонопольне розслідування проти міської ради уже почали за обмеження конкуренції на ринку будівництва
Depo.
26 серпня 2016 15:29
ФОТО: depo.ua
Антимонопольники взялися за Хмельницьку мерію
Антимонопольники взялися за Хмельницьку мерію

Антимонопольний комітет взявся за Хмельницьку мерію, передає Depo.мельницький з посиланням на "Є".

На останній сесії Хмельницької міської ради було прийнято рішення "Про запровадження засад державно-приватного партнерства під час будівництва багатоквартирних житлових будинків". Вказаним рішенням встановлено порядок проведення конкурсу та вимоги до учасників.

"До кваліфікаційних умов для учасників конкурсу "На визначення приватного партнера для укладення договору у рамках державно-приватного партнерства на будівництво багатоквартирних житлових будинків", були включені вимоги, які створюють дискримінаційні умови, зокрема щодо наявності досвіду роботи на ринку будівництва на території саме міста Хмельницького, що суперечить вимогам пункту 16 порядку проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єктів державної, комунальної власності та об'єктів, які належать Автономній Республіці Крим та статті 3 Закону України "Про державно-приватне партнерство" та можуть обмежити право на допуск та участь у конкурсах окремих суб’єктів господарювання", - повідомляють у АМК.

Дії Хмельницької міської ради призводять до того, що суб’єкти господарювання, котрі, зокрема, протягом останніх трьох років не приймали участь у будівництві багатоквартирних житлових будинків в м. Хмельницькому у якості замовника або генпідрядника та не мають більше 3-річного досвіду роботи на ринку будівництва на території міста Хмельницького заздалегідь позбавлені можливості прийняти участь у такому конкурсі та/або будуть недопущені до нього.

Розслідування у справі триває.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький