Американські військові пілоти ознайомилися з Старокостянтинівською бригадою

Учасники українсько-американських навчань Rapid Trident-2017 продовжили співпрацю й в пізнавальному сенсі

Американські військові пілоти ознайомили…

Учасників українсько-американських навчань Rapid Trident-2017, авіаційна складова котрих проходить на базі бригади тактичної авіації імені Петра Франка в Старокостянтинові, командування бригади запросило на ознайомлювальну екскурсію, повідомляє Depo.Хмельницький.

Як інформує офіцер бригади капітан Олександр Петрук, американські колеги ознайомилися з бойовою технікою бригади та озброєнням.

Командир бригади, полковник Микола Коваленко, розповів про "наших пташок" багато чого цікавого. Заокеанські гості були вражені тим, у якому чудовому боєздатному стані утримується та авіаційна техніка, що була вироблена ще у минулому сторіччі.

Гостям продемонстрували висотно-льотне обмундирування та засоби рятування під час аварійного покидання літака. Американці зазначили, що хоч обладнання й не нове, але, безперечно, дуже надійне.

Військовослужбовці підрозділу охорони бригади показали американським авіаторам стрілецьке та зенітне озброєння. І знову ж позитивні емоції - все просто і надійно.

"Викликала лише подив розповідь про те, як звичайний сержант з трьома класами освіти Міхаїл Калашніков зміг за ніч сконструювати відомий у всьому світі автомат. За хвилину американці сміялися від душі, коли стало відомо, що Калашніков охороняв об'єкт, де працювали полонені німецькі зброярі," - каже Петрук.

Нагадаємо, на аеродромі бригади тактичної авіації імені Петра Франка учасники авіаційної складової українсько-американських командно-штабних навчань Rapid Trident-2017 приступили до відпрацювання практичної сторони занять. А до того американські військові пілоти проводили теоретичні заняття.

13 вересня на Хмельниччині стартували українсько-американські військові навчання Rapid Trident-2017.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook