Американські експерти ознайомилися з роботою навчального кінологічного центру ДФС

Оціночна група митної та прикордонної служби США ознайомилась з системою навчання українських колег на Хмельниччині
Depo.
12 липня 2016 10:17
ФОТО: depo.ua
Американські експерти ознайомилися з роботою навчального кінологічного центру ДФС
Американські експерти ознайомилися з роботою навчального кінологічного центру ДФС

Оціночна група митної та прикордонної служби США побувала у Хмельницькому, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі ДФС краю, експерти ознайомились з роботою Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС України.

Американські партнери висловили зацікавлення системою функціонування цього сучасного навчального центру і наголосили на посиленні подальшої співпраці.

Фахівці митної та прикордонної служби США ознайомились зі структурою та основними напрямами діяльності Департаменту. На зустрічі головну увагу було приділено можливостям підрозділів кінологічного забезпечення в упередженні протиправного обігу зброї, наркотиків, валюти, тютюну, а наразі й бурштину-сирцю, застосуванню новітніх технологій у протидії незаконному вивезенню за кордон культурної спадщини, у тому числі з використанням можливостей Інтерполу щодо пошуку викрадених культурних цінностей як джерела фінансування міжнародного тероризму.

Американським гостям було презентовано новий спеціальний посібник Департаменту за даною тематикою з врахуванням зниклих предметів історії та культури під час воєнних дій у Сирії та Іраку.

Ще одним цікавим відкриттям для американських гостей стало знайомство з новітнім інформаційним порталом з напрямку протидії корупції, який дозволяє отримувати етичну оцінку та анонімне анкетування щодо ставлення посадових осіб до цього ганебного явища.

Крім того, розроблена фахівцями Департаменту програмна платформа дозволяє моделювати практичні ситуації з використанням 3-Д технологій.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький