Активісти Хмельниччини провели аерозйомку "чорного" бізнесу

Так містяни допомогають чиновникам знайти горе-підприємців
Depo.
12 серпня 2016 14:20
ФОТО: depo.ua
Активісти Хмельниччини провели аерозйомку "чорного" бізнесу
Активісти Хмельниччини провели аерозйомку "чорного" бізнесу

У Нетішині розширюється “чорний” деревний бізнес, який загрожує здоров’ю містян, - стурбовані в місцевій Самообороні, повідомляє Depo.Хмельницький.

Міська влада говорить про мораторій на перевірки діяльності суб’єктів господарювання, що, за словами мера, й ускладнює боротьбу з підприємцями, які займаються випалюванням деревного вугілля.

Відтак представники місцевої Самооборони вирішила допомогти чиновникам знайти місця розташування цих "невловимих" підприємців, які і працюють поза законом, і займаються забрудненням повітря.

В мерії ж переконані, що "без підтримки та активної участі громади міській владі важко боротись із незаконними чи небезпечними для екології виробництвами".

"Нетішинці, стали заручниками деревно-вугільної лихоманки, мешканців ніхто не запитав, хочуть вони під носом такий бізнес чи ні, - обурюються ативісти.
Впродовж останнього місяця на вул. Промисловій на території фірми Західенергомонтажвентиляція додалася ще одна "точка".   Таких точок наразі налічується 7 (сім), на яких розташовано більше 30 бочок!"