Активіста і депутата з Тернопільщини могли вбити через конфронтацію з місцевими суддями

Дружина загиблого Віталія Ващенка на сьогоднішній прес-конференції озвучиола деякі версії та можливі мотиви вбивста чоловіка
Depo.
31 травня 2016 14:03
ФОТО: depo.ua
Активіста і депутата з Тернопільщини могли вбити через конфронтацію з місцевими суддями
Активіста і депутата з Тернопільщини могли вбити через конфронтацію з місцевими суддями

У справі резонансного вбивства активіста з Тернопільщини з’явились нові подробиці, передає Depo.Хмельницький з посиланням на Терен.

Вдова Віталія Ващенка Наталія та його колеги висунули основні версії причин вбивства громадського активіста. Серед них робота у земельній комісії міської ради Кременця та конфронтація з місцевими суддями.

Нагадаємо, активіста і депутата Кременецької райради Віталія Ващенка до смерті побили невідомі.

Колеги Віталія Ващенка по роботі в організації "Народна рада" заявили, що вбивство було замовним та пов’язаним із громадською діяльністю. Мовляв, напередодні покійному погрожували розправою і напад 26 травня був реалізацією цих залякувань.

За словами вдови Віталія Наталії Ващенко, близько 2 тижнів тому у Кременці вона стала свідком того як суддя кременецького райсуду Людмила Варневич, яка раніше стала об’єктом "смітникової люстрації" заявила Віталію, що йому "недовго залишилось". Так, покійний був єдиним люстратором, якого "впізнала" жінка і посадила під домашній арешт.

Вдова громадського активіста також підозрює у причетності до вбивства медсестру, яку звільнили раніше з Кременецького дитячого психоневрологічного санаторію. Жінка через суд намагалась поновитися на роботі. Віталій Ващенко захищав інтереси лікувального закладу. За словами Наталії Ващенко, медсестра була тісно пов’язана з кременецьким осередком партії "Свобода" і завдяки цьому чинила і на Віталія Ващенка, і на головного лікаря санаторію тиск.

Ще одним імовірним замовником вбивства, каже товариш Віталія Ващенка Олександр Гринюк, може бути кременецький кримінальний авторитет. Його теща Марія Яськевич очолює Кременецький професійний ліцей. Свого часу Ващенко і його колеги з’ясували, що жінка роками керує закладом, маючи "липовий" диплом про вищу освіту.

На прес-конференції колеги загиблого активіста також звинуватили тернопільську поліцію у гальмуванні справи і повідомили, за завтра зранку пікетуватимуть Головне поліцейське управління Тернопільщини.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Також читайте