Активіст закидає хмельницькій владі дерибан ділянок під забудову

Громадський активіст Олексій Голеншин звинувачує нову владу Хмельницького у розподілі ділянок під забудову серед "своїх"
Depo.
20 липня 2016 14:25
ФОТО: depo.ua
Активіст закидає хмельницькій владі дерибан ділянок під забудову
Активіст закидає хмельницькій владі дерибан ділянок під забудову

Новій владі Хмельницького закидають махінації, пов'язані із виділенням ділянок під забудову у місті.

Про те, що влада Хмельницького продовжує практику надання земельних ділянок для будівництва в обхід аукціонів, написав на своїй сторінці у Фейсбуці громадський ативіст Олексій Голеншин, передає Depo.Хмельницький.

"Знову впроваджується чергова схема передачі ділянок лише обмеженому колу забудовників. Навіть чітко прописали вимоги до "своїх": розмір статутного фонду,кількість оформлених працівників та досвід будівельних робіт у м. Хмельницькому не менше 3 років! Про конкуренцію автори такого рішення навіть і не чули", - пише активіст.

А рішення про визначення переможця конкурсу із забудови безкоштовної ділянки якогось чергового КП чи міського управління, буде приймати конкурсна комісія у закритому режимі.

Голеншин заявляє, що у такому випадку "чужого" забудовника не пропустять, просто визнавши конкурс таким, що не відбувся.

"Треба віддати належне авторам такого рішення. Вони майстерно навчились будувати не тільки багатоквартирні будинки, а й будівельно-земельні схеми власного збагачення", - обурюється активіст.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та