Активіст закидає хмельницькій владі дерибан ділянок під забудову

Громадський активіст Олексій Голеншин звинувачує нову владу Хмельницького у розподілі ділянок під забудову серед "своїх"
Активіст закидає хмельницькій владі дерибан ділянок під забудову
Активіст закидає хмельницькій владі дерибан ділянок під забудову

Новій владі Хмельницького закидають махінації, пов'язані із виділенням ділянок під забудову у місті.

Про те, що влада Хмельницького продовжує практику надання земельних ділянок для будівництва в обхід аукціонів, написав на своїй сторінці у Фейсбуці громадський ативіст Олексій Голеншин, передає Depo.Хмельницький.

"Знову впроваджується чергова схема передачі ділянок лише обмеженому колу забудовників. Навіть чітко прописали вимоги до "своїх": розмір статутного фонду,кількість оформлених працівників та досвід будівельних робіт у м. Хмельницькому не менше 3 років! Про конкуренцію автори такого рішення навіть і не чули", - пише активіст.

А рішення про визначення переможця конкурсу із забудови безкоштовної ділянки якогось чергового КП чи міського управління, буде приймати конкурсна комісія у закритому режимі.

Голеншин заявляє, що у такому випадку "чужого" забудовника не пропустять, просто визнавши конкурс таким, що не відбувся.

"Треба віддати належне авторам такого рішення. Вони майстерно навчились будувати не тільки багатоквартирні будинки, а й будівельно-земельні схеми власного збагачення", - обурюється активіст.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та