"Агробізнес" вдруге у сезоні приборкав "Левів" (Відео)

На виїзді лідер Другої ліги здолав четверту команду першості

"Агробізнес" вдруге у сезоні приборкав "…

Вояж до Львова завершився для "аграріїв" з Волочиська перемогою з рахунком 2:0, повідомляє Depo.Хмельницький.

Своє бажання здобути максимальний результат футболісти з Хмельниччини показали вже на старті поєдинку. Так, на 8 хвилині матчу воротарю господарів Геричу довелось переводити "смугастого" на корнер після небезпечного "парашуту" від Віталія Груші.

За дві хвилини вже відмінний шанс, аби відкрити рахунок мав Микола Темнюк, який отримав пас з центру від Андрія Скакуна. Нападник з гострого кута та з-під захисника львів'ян Матушевьского пробив потужно. Однак постріл прийшовся у воротарський кут, який і закривав Герич. Відтак, голкіпер витягнув "круглого" з-під поперечки.

А на 16 хвилині міг відзначитись вже Богдан Семенець після скидання від Миколи Темнюка, втім не з самої зручної позиції пробив вище воріт, у ситуації коли воротар львів'ян вже допомогти команді не міг.

Натомість у галичан в атаці справи не йшли, адже захист "Агробізнеса" грав вкрай надійно.

На 40 хвилині знову гольову нагоду мали футболісти з Волочиська. Після розіграшу кутового головою з-під захисника пробивав Темнюк, однак удар був не тої сили чи влучності, аби стати невирішуваним завданням для Герича.

По перерві ФК "Львів" нарешті згадав, що саме він господар поєдинку, та розпочав другий тайм з атак. На 50 хвилині пильність Чернобая дальнім ударом перевірив Сергій Кисленко, але воротар без проблем приборкав м'яч. За кілька хвилин галичани завдали ще одного дальнього пострілу, втім невлучного. А на 62 хвилині рахунок у зустрічі відкрили гості. Віталій Груша показав господарям, як треба пробивати з-за меж штрафного майданчика. Проти його гарматного та ювелірного за точністю залпу в дальню шістку Герич виявися безсилим.

Після голу атакувальний квартет гостей Скакун-Груша-Темнюк-Семенець продовжував тероризувати захисні порядки львів'ян.

Їхня наполегливість спочатку призвела до другої жовтої картки та вилучення для Багдая. А розіграш штрафного після фолу голом у ворота "Львова" завершив Микола Темнюк.

У ендшпілі мачту також після стандарту Кисленко ударом головою мав нагоду відквитати один м'яч, але справжнім сейвом відзначився Чернобай.

Відтак, завдяки перемозі "Агробізнес" збільшив відрив до чотирьох очок у турнірній таблиці від "Прикарпаття", яке не змогло здолати на виїзді тернопільську "Ниву".

До речі, у прийдешньому турі, що відбудеться 15 жовтня, на футболістів з Хмельниччини на власному полі також очікує дуель з тернополянами, які наразі йдуть третіми.

Склади команд:

ФК "Львів": Герич, Матушевський, Багдай, Бариляк, Бухал, Орловський (Савошко, 75), Романчук (Коблюк, 59), Поручинський (Зайчук, 67), Шпирка (Панасюк, 81), Кисленко, Омельченко.
Головний тренер - Андрій Чіх

ФК "Агробізнес": Чернобай, Гагун, Курило, Полторацький (Шум, 29), Слотюк, Думанюк, Кухарук (Юхимович, 66), Темнюк, Скакун (Сурник, 90+1), Груша, Семенець.