Волочиський "Агробізнес" розгромив аутсайдера

"Канонірів" з Київщини декласували у Волочиську

Волочиський "Агробізнес" розгромив аутса…

"Агробізнес" взяв гору над "Арсеналом-Київщиною" з рахунком 4:0, повідомляє Depo.Хмельницький.

Цього разу в гості до лідера Другої ліги завітав відвертий аутсайдер, який немає жодного залікового очка у турнірній таблиці та програв усі свої дев'ять попередніх матчів.

Звісно, ніхто нічого не очікував від "канонірів" і у Волочиську, а ось господарям потрібна була перемога, аби випередити "Прикарпаття", адже іванофранківці перемогли днем раніше.

Саме тому "Аграрії" наполегливо шукали щастя у чужих воріт вже з перших хвилин зустрічі та створювали нагоди, аби відзначитись. Гольовою стала 17 хвилина матчу. Скакун виграв відбір після сейву воротаря гостей Гнатиша, навісив на Богдана Семенця, а той вже головою спрямував "круглого" у сітку воріт гостей.

Після голу "Агробізнес" продовжував тиснути на "Арсенал", відтак гості навіть і не думали про атаки, а футболісти з Хмельниччини наближались до другого успіху в матчі.

Вже у доданий до першого тайму час Семенець віддячив Скакуну, зробивши гольовий пас на останнього. У свою чергу Скакун вразив "шістку" воріт футболістів з Київщини.

По перерві було лише одне питання, чи буде розгром. І, власне, він відбувся. На 78 хвилині асистом знову відзначився Скакун. Цього разу він зробив гольову передачу на Віталія Грушу, який вразив дальній кут воріт Гнатиша. А довершив справу на 84 хвилині Арсен Слотюк. Після індивідуального проходу він вчетверте переграв Гнатиша. Хоч якось "виправдати" за такий результат футболістів з Київщини можуть лише дві вимушені заміни через травми ще у першому таймі.

Завдяки 11 перемозі "Агробізнес" здобув 33 очки і знову випередив "Прикарпаття", відвоювавши перше місце у турнірній таблиці. У наступному турі на футболістів з Хмельниччини чекає виїзд до міста Лева на гру з однойменним клубом, який наразі йде четвертим.

Склади команд:

"Агробізнес": Чорнобай, Гагун, Полторацький, Курило, Слотюк, Думанюк, Кухарук (Юхимович, 67), Груша (Сурник, 81), Скакун, Темнюк, Семенец (Юрчак, 85).

"Арсенал-Київщина": Гнатиш, Грабчак, Омоко, Патрік (Шарай, 9), І.Нагорний, Тименко, Мартиненко (Пасечнюк, 26), Кемфор, Авдалян, Семка, Глущенко.

Нагадаємо, у минулому турі "Агробізнес" переміг "Скалу" зі Стрия.