70-літня українка прикрасила обкладинку глянцевого журналу

Жінка вразила всіх, ставши моделлю у свої немолоді роки
Depo.
27 травня 2016 13:32
ФОТО: depo.ua
70-літня українка прикрасила обкладинку глянцевого журналу
70-літня українка прикрасила обкладинку глянцевого журналу

Галина Герасимова, 70-річна жителька райцентру Київської області, потрапила на обкладинку модного глянсового журналу l'officiel, повідомляє Depo.Хмельницький.

Галина Герасимова ніколи раніше не була моделлю Але вона відразу погодилася на такий експеримент, адже в душі вона завжди залишається веселою і життєрадісною. Модель виявилася дуже сміливою і по-справжньому вільною від будь-яких забобонів, а її креативний візажист, не тільки придумала незвичайний макіяж, але і зруйнувала існуючі в нашому суспільстві стереотипи, що стосуються віку і в першу чергу старості.

70-літня українка прикрасила обкладинку глянцевого журналу - фото 1

За словами Галини, вона ніколи навіть не мріяла про таке, але їй це завжди подобалося. "Це була спроба яка зламати той штамп, глянець, французький глянець, потужний глянець може фотографувати тільки молодих, красивих, огидно худих моделей," - розповіла редактор журналу Дар'я Зарівна.

70-літня українка прикрасила обкладинку глянцевого журналу - фото 2

"Старіти красиво - те, чого дуже не вистачає жінкам у нашій країні, - говорить візажист Маруся Задорожна. —-Часу і сил катастрофічно немає навіть у віці 30-40 років, а у вільну хвилину ти ні про що не думаєш, не те що про себе. Але наших жінок цікаво вгадувати і відкривати їх знову і знову, особливо якщо за ними стоять непрості життєві історії."

70-літня українка прикрасила обкладинку глянцевого журналу - фото 3

Зйомки тривали майже 6 годин. Над образами працювала ціла група майстрів краси: стиліст, перукар і візажист.

70-літня українка прикрасила обкладинку глянцевого журналу - фото 4

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький