2 липня відзначають Всесвітній День НЛО

Сьогодні свято усіх уфологів - людей, що вивчають НЛО
Depo.
2 липня 2016 20:28
ФОТО: depo.ua
2 липня відзначають Всесвітній День НЛО
2 липня відзначають Всесвітній День НЛО

У всьому світі 2 липня відзначають як День НЛО (World UFO Day) або День уфолога, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на telegraf.com.ua.

Це свято присвячений тим, хто вивчає явища, які не мають логічного пояснення, і об'єкти, яким приписується позаземне походження.

Термін "уфологія" походить від абревіатури UFO (Unidentified Flying Object), аналогічний російському НЛО - "непізнаний літаючий об'єкт". Вибір дати для міжнародного свята пов'язаний з тим, що приблизно в кінці червня або на початку липня 1947 року в пустелі поруч з містечком Розуелл (Roswell) американського штату Нью-Мексико впав дивний об'єкт.
Багато хто впевнені, що там розбилася "літаюча тарілка" з інопланетянами. Оскільки спецслужби США засекретили всі матеріали цієї справи, зараз складно підтвердити або спростувати гіпотезу.
Однак подія отримала широкий громадський резонанс, саме з "розуэлльского інциденту" (Roswell UFO Incident) почалася історія уфології.

І земляни розділилися на два табори: тих, хто вірить в існування братів по розуму, і тих, хто в цьому сумнівається.

Умовно уфологів можна також розділити на два табори: тих, хто шукає докази позаземного присутності на нашій планеті, і тих, хто шукає пояснення цим загадковим явищам, намагаючись розширити межі сучасної науки.

Незважаючи на відсутність безпосередніх доказів падіння НЛО в Розуеллі, щороку на свято на початку липня в місто приїжджають понад 200 тисяч осіб.
В цей час тут організовується фестиваль, в рамках якого відбуваються семінари, лекції, спеціальні експозиції та костюмований парад "інопланетян". На дні проведення фестивалю в Розуеллі припадає пік туристичної активності: у готелях не залишається вільних місць, розкуповуються сувеніри з інопланетної символікою.

Гостям показують відразу чотири місця аварії літаючої тарілки в околицях міста. В цілому "НЛО-індустрія" щорічно приносить економіці міста 5,2 мільйона доларів прибутку.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та