15 мільйонів додаткових надходжень отримали бюджети Хмельниччини

Місцеві бюджети Хмельниччини додатково отримали 15 мільйонів гривень роздрібного акцизу
Depo.
30 червня 2016 17:03
ФОТО: depo.ua
15 мільйонів додаткових надходжень отримали бюджети Хмельниччини
15 мільйонів додаткових надходжень отримали бюджети Хмельниччини

На Хмельниччині до місцевих бюджетів цього року сплачено 123 мільйонів гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили у прес-службі ДФС регіону, план виконано на 114,4%, що в абсолютній величині означає: додатково плану громади краю отримали у своє розпорядження 15,5 мільйона гривень.

Як свідчить статистика, акцизний податок з роздрібного продажу займає чільне місце у структурі податкових надходжень до місцевих бюджетів Хмельниччини.

"Бюджетна децентралізація дала місцевим громадам можливість отримати фінансову самодостатність і вкладати отримані у своє розпорядження кошти на вирішення нагальних соціальних потреб краян. Якщо вести мову про акцизний податок з роздрібного продажу, то це саме ті реальні кошти, які надходять від легального продажу цигарок, алкоголю, бензину, дизельного палива та інших підакцизних товарів. Тому важливо знати, що стан надходжень роздрібного акцизного податку напряму залежить від позиції органів місцевої влади щодо легалізації бізнесу", - розповів керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та