ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

12 бійців АТО з Хмельниччини отримали безкоштовні протези

Хмельницьке протезно-ортопедичноме підприємство забезпечило безкоштовними сучасними протезами постраждалих воїнів
Depo.
7 вересня 2015 17:50
ФОТО: depo.ua
12 бійців АТО з Хмельниччини отримали безкоштовні протези
12 бійців АТО з Хмельниччини отримали безкоштовні протези

Про це із посиланням на прес-службу Департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА повідомляє Depo.Хмельницький.

Для учасників АТО на Хмельницькому протезно-ортопедичному підприємстві виготовляють дорогі та складні протези вартістю 200-300 тисяч гривень.

Військові, які втратили кінцівку, можуть замовити сучасний якісний протез абсолютно безкоштовно. Для них виготовлення протезів оплачує держава.

Військовослужбовців безкоштовно, першочергово й без проходження різних складних і довгих комісій забезпечують протезами верхніх і нижніх кінцівок.

Працюють фахівці з протезування на німецькому обладнанні, а тому категорично не погоджуються з тим, аби бійці АТО їхали на протезування за кордон, а волонтери для такої поїздки збирали великі суми грошей.

За своєю якістю і технологічністю вони нічим не поступаються розрекламованим дорогим закордонним виробам.

На виготовлення протезу зазвичай потрібно 20 днів, проте є можливість виготовити терміново за тиждень-два.

"Немає необхідності робити протезування за кордоном, тому що це одиничні випадки, а коли у нас мобілізовано майже 4 тисячі людей, то їхнім родичам набагато легше приїхати сюди і відвідати їх", - розповідає директор Департаменту соціального захисту населення Світлана Лукомська.

ЗДля виготовлення протезів учасникам АТО обирають найкращий матеріал, механізми та комплектуючі. Також атошники забезпечуються технічними та іншими засобами реабілітації: спецодягом, засобами пересування та спецзасобами для самообслуговування.

Читайте також У Хмельницькому безкоштовно протезують воїнів АТО

Більше про допомогу бійцям АТО - на khm.depo.ua