ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

100 євро однією купюрою законно не купиш

Дотепер діють банківські обмеження на купівлю іноземної валюти
Depo.
22 лютого 2016 16:55
ФОТО: depo.ua
100 євро однією купюрою законно не купиш
100 євро однією купюрою законно не купиш

За добу банк може продати одному клієнтові суму не більше 3000 гривень в еквіваленті, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на vidido.

Оскільки курс валют росте, а обмеження і досі діє, законно купити 100 євро однією купюрою не вийде.

Постановою НБУ від 4.12.2015 "Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України" введено обмеження на продаж іноземної валюти. Впродовж дня банк може продати одному клієнтові суму, що не перевищує 3000 гривень в еквіваленті. Винятком є купівля готівкової іноземної валюти для виконання власних зобов'язань в іноземній валюті за кредитним договором.

Цей документ чинний до 4 березня 2016 року, проте не виключено, що відповідне обмеження не буде продовжено черговим розпорядженням Нацбанку.

Таким чином, законослухняний громадянин не може купити валюти більше, ніж на 3 тисячі гривень за день, а це вже менше, ніж 100 євро, адже на готівковому ринку євровалюту міняють по курсу майже 1 до 31 гривні.

Цього тижня курс готівкового євро становив вже понад 30 гривень, а готівковий долар коштує більше 27 гривень, незважаючи на це, встановлені Національним банком України валютні обмеження на купівлю іноземної валюти і далі діють.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький