"Темна" сторона кам'янецької "Республіки"

Поліцейським додалося роботи під час фестивалю і не обійшлося без трагедії
Depo.
6 вересня 2016 19:22
ФОТО: depo.ua
"Темна" сторона кам
"Темна" сторона кам'янецької "Республіки"

У поліції розповіли про крадіжки, бійки і смерть на "Республіці", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

"За 4 дні фестивалю на території Старого міста зареєстрували 8 крадіжок мобільних телефонів. Окрім того, поліція отримувала повідомлення про крадіжки особистих речей та про бійки між відпочивальниками, - розповідає інспектор сектору моніторингу капітан поліції Руслана Марчук. - Для охорони порядку залучили і патрульних із Хмельницького та представників громадськості. Варто зауважити, що на території, де були сцени, за правопорядком стежила не поліція, а власна охорона фестивалю."

Та найрезонанснішою стала смерть киянки, що впала у каньйон.

"На тому місці немає огорожі, там схил і скелі, тому приїжджим важко зорієнтуватися. Крім того, потрібно враховувати, що це трапилось вночі, і те, що дівчина була нетвереза," - каже поліцейський.

Наразі триває досудове розслідування за ч.1 ст.115 - умисне вбивство, ККУ.

За інформацією міськради та організаторів, порядок на фестивалі забезпечували 55 охоронців, в тому числі учасники АТО, та 15 медичних працівників. Для огорожі локацій, які могли нести небезпеку, використали 300 метрів паркану та 500 метрів сигнальних стрічок.

Нагадаємо, 22-річна киянка проживала з друзями в наметах на валах неподалік фортеці. Відпочивальники пили спиртне, киянка відійшла в туалет, не втрималась і впала в каньйон. Дівчина померла на місці події.