ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Силу мистецького духу" презентували у Хмельницькому

Вистаку під такою назвою приурочили до Дня незалежності України
Depo.
19 серпня 2015 12:48
ФОТО: depo.ua
"Силу мистецького духу" презентували у Хмельницькому
"Силу мистецького духу" презентували у Хмельницькому

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі Хмельницької міськради, експозиція налічує 42 роботи викладачів Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва - Надії Борецької, Олександра Лопатіна та їх учнів.

Працювали над створенням оригінальних полотен протягом року. Наймолодшій художниці лише 10 років.

Надія Борецька - член Національної спілки художників України, завідуюча відділенням декоративно-прикладного мистецтва Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Має 25 років педагогічного стажу. Учні її класів постійно беруть участь в міських, обласних художніх виставках та перемагають у Всеукраїнських конкурсах.

"Роботами, які сьогодні презентуємо у міській раді ми хотіли показати, яка прекрасна Україна: своїми традиціями, обрядами, орнаментами, кольорами та квітами. Думаю, що це дуже важливо, адже лише передаючи ці знання ми дозволяємо дітям відчувати свою приналежність до потужної незалежної української нації", - наголосила художниця.

Олександр Лопатін також викладає у Хмельницькій дитячій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Працює в різних графічних та живописних техніках перевагу віддає письму акрилом та аквареллю. Полотна його авторства зберігаються в приватних колекціях поціновувачів мистецтва України, Польщі та Австрії.

Картини виконані у різних техніках: батік, олійний живопис, витинанка, гобелен, акварель, гуаш та інші. Настрій і характер робіт просякнутий проблемами сьогодення. У роботах відчувається патріотизм та глибока любов до традицій рідного подільського краю.

Помилуватися художніми роботами талановитих хмельничан можна на другому поверсі Хмельницької міської ради до 20 вересня.

Більше про творчість хмельницьких дітлахів - на khm.depo.ua