"Потяг Єднання України" вже втретє курсуватиме країною

Планується його турне з 20 жовтня
Depo.
22 вересня 2016 10:50
ФОТО: depo.ua
"Потяг Єднання України" вже втретє курсуватиме країною
"Потяг Єднання України" вже втретє курсуватиме країною

Вже втретє всеукраїнська акція "Потяг Єднання України "Труханівська Січ" прокотиться країною, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Акцію проводять волонтери та громадські діячі в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної єдності," – повідомляють в Укрзалізниці.

"Поїзд Єднання" більше двох тижнів подорожуватиме західними містами країни, відправившись з Києва орієнтовно 20 жовтня 2016 року.
Так громадські активісти намагаються сприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню мешканців різних куточків України.

Наразі фахівці Укрзалізниці спільно з організаторами акції розробляють графік курсування десь приблизно по 5 листопада. 
Передбачається, що поїзд у складі 9 вагонів відправиться з Києва, і за маршрутом його курсування до акції зможуть долучитися мешканці Вінниці, Хмельницького, Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Львова, Мукачева, Ужгорода, Ковеля, Луцька та Рівного. З Рівного поїзд повернеться до столиці.

Митці, волонтери та громадські діячі – проведуть концерти, лекції та різноманітні творчі майстер-класи у навчальних закладах та будинках культури зазначених міст. Також в кожному місті, куди прибуватиме поїзд, організовуватимуть відкриті дискусійні майданчики, ток-шоу і телемости з молоддю.

Нагадаємо, перший агітаційний поїзд  відправився цьогоріч з Києва на Схід України в квітні. Другий курсував у травні - до міст  Луганської області.

 

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт