ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Подільські вісті" вже не будуть державним виданням

Хмельницька обласна рада на черговій сесії 21 квітня планує роздержавити газету обласного значення
Depo.
16 березня 2016 11:45
ФОТО: depo.ua
"Подільські вісті" вже не будуть державним виданням
"Подільські вісті" вже не будуть державним виданням

Про це повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Якщо депутати проголосують за вихід Хмельницької облради із засновництва та зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації газети "Подільські вісті" та редакції газети "Подільські вісті" - редакцію перетворять у суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації. Тоді рішення мають довести до відома трудового колективу редакції газети "Подільські вісті" і надіслати до Міністерства юстиції України та до Державного комітету телебачення і радіомовлення України для внесення відповідної інформації до Зведеного переліку об’єктів реформування.

Будуть реформовані ті ЗМІ та редакції, які звернулися з відповідними клопотаннями та були внесені до переліку, що затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням Держкомтелерадіо.

До 31 березня трудові колективи повинні визначитися щодо участі в реформуванні та направити свої пропозиції до засновників видань.

У разі, якщо до 31 березня 2016 року трудові колективи не нададуть засновникам свої пропозиції щодо способу реформування, останні матимуть право ухвалити рішення на свій розсуд, внаслідок чого реформування ЗМІ відбудеться без участі журналістів, а редакції будуть приватизовані на загальних засадах або ж закриті.

Станом на 15 березня повний пакет документів для включення до переліку ЗМІ, які реформуватимуться на першому етапі, подали лише три редакції.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та