"Хмельницькгаз" "відрізає" блакитне паливо будинкам, а не окремим боржникам

Слюсарі підприємства "ходять на завдання" з посвідченням, але без наряду
Depo.
21 липня 2016 09:26
ФОТО: depo.ua
"Хмельницькгаз" "відрізає" блакитне паливо будинкам, а не окремим боржникам
"Хмельницькгаз" "відрізає" блакитне паливо будинкам, а не окремим боржникам

 До клієнтів, які не платять, приходить слюсар і відключає від системи газопостачання, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Всім".

Працівник "Хмельницькгазу" прийшов до жителів будинку 32 по Заводській. Жителі перегородили вихід, вимагаючи документів і пояснень. Слюсар  Анатолій Гжегожевський отримав завдання відрізати блакитне паливо усьому будинку через несплату 13 з 29 жителів, але жителі гуртожитку обурились,що їх не попередили, та "заблокували" вихід Анатолію.

Слюсаря "тримали"  декілька людей. Це було на кухні. "Затриманий" викликав поліцію. А поки правоохоронці їхали, мешканці жалілися, що працівник прийшов бездокументів. Наряду на відключення при собі не мав, - бо він у майстра Валерія Румянцева.

Правоохоронці дещо розрядили обстановку, але сказали, що не втручаються у цивільно-правові відносини. І порушення прав людини тут не побачили.
Попередження про перекриття газового крану було надіслане на ЖЕК ще 28 червня.

Працівниця комунального підприємства ЖКК "Будівельник" прийшла після появи преси та поліції. Вона принесла лист-виписку по заборгованості кожної кімнати та запропонувала мешканцям на місці заплатити борг. Відразу ж у кухні виписує та видає квитанції тим, хто платить.

Розмови була догою, люди по-троху розійшлися. Газ в гуртожитку не вимкнули. Анатолій Гжегожевський пояснив, що в телефонній розмові майстер Румянцев сказав йому ввімкнути газ. По інших гуртожитках, де мешканці не помітили слюсаря при відключенні, такого наказу від майстра не було.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький