ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Енергоатом" попереджає про весняні загострення в "атомних панікерів"

Компанія нагадуж журналістам про сезонне поширенн неправдивої інформації про роботу АЕС
Depo.
14 березня 2016 16:41
ФОТО: depo.ua
"Енергоатом" попереджає про весняні загострення в "атомних панікерів"
"Енергоатом" попереджає про весняні загострення в "атомних панікерів"

Щороку напередодні роковин Чорнобильської та Фукусімської трагедій починають активно ширитися чутки щодо можливих аварій на атомних електростанціях, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу НАЕК "Енергоатом". Не став винятком і цьогорічний весняний сезон.

Компанія звернулась до представників ЗМІ з проханням ретельно перевіряти інформацію про якість можливі ризики чи загрози, аби не сіяти паніку серед населення.

"Сьогодні таке поширення неправдивої інформації супроводжується думками "експертів", які здебільшого навіть поруч з АЕС не знаходилися і не цікавилися принципами роботи атомного реактора, але широкими накладами коментують тему розширення використання ядерного палива виробництва компанії Westinghouse, роботу енергоблоків АЕС у маневрових режимах, уявні загрози від будівництва Централізованого сховища для відпрацьованого ядерного палива тощо", - заявили у прес-службі.

І додали, що наразі в роботі 12 з 15-ти атомних енергоблоків.

Радіаційний фон в районах розташування Хмельницької, Запорізької, Рівненської,  та Южно-Української АЕС відповідає природним значенням.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та