У Хмельницькому почала працювати поліцейська комісія

Комісія проводитиме відбір на службу в правоохоронні органи і конкурси на заміщення вакантних посад

У Хмельницькому почала працювати поліцей…

В облполіції у Хмельницькій області відбулося перше організаційне засідання постійної поліцейської комісії, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ГУНП в області.

Таємним голосуванням обрали голову комісії і секретаря.

До основних повноважень поліцейської комісії належить проведення відбору на службу в органи поліції, а також проведення конкурсу для призначення на вакантні посади в органи поліції.

Склад поліцейської комісії головного управління Національної поліції у Хмельницькій області та порядок її діяльності було затверджено 5 липня цього року. Відповідний наказ з цього приводу підписав керівник хмельницької поліції Микола Семенишин.

До поліцейської комісії увійшли: Ксенжук Олександр Степанович, народний депутат України — представник, визначений Міністром внутрішніх справ України, Костенко Олег Олександрович, начальник управління патрульної поліції у місті Хмельницькому — представник, визначений Головою Національної поліції України,  Бухер Ігор Васильович, радник начальника ГУНП в Хмельницькій області — представник, визначений керівником територіального органу поліції, Демчук Олег Віленович, громадський рух "Нова економічна політика", представник громадськості, обраний Хмельницькою обласною радою, Шпичко Микола Омелянович, голова Хмельницької обласної організації професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України — представник громадськості, обраний Хмельницькою обласною радою.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"