Хмельничани власноруч можуть спроектувати ландшафтний дизайн у парку Чекмана

В місті оголосили конкурс на кращий проект з озеленення та ландшафтного дизайну алеї на території парку

Хмельничани власноруч можуть спроектуват…

Від п'ятого грудня кожен хмельничанин може подати свій проект змін для найбільшого парку обласного центру, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Конкурс оголосило комунальне підприємство "Парки і сквери міста Хмельницького". Його метою є відбір проектів для створення нових зелених зон та відтворення природно-ландшафних комплексів, формування екологічної свідомості та культури громадян міста Хмельницького, залучення молоді до вирішення соціально-побутових та екологічних проблем міста, покращення зовнішнього озеленення та ландшафтного дизайну території парку міста Хмельницького.

Наразі йдеться про облаштування ділянки площею 144 кв.м, протяжністю 128 м х 16 м, що розташована між набережною та велодоріжкою (від стадіону "Спартак" до річки Плоскої).

З 5 грудня 2016 року до 10 лютого 2017 року свої проекти можуть подати молоді ландшафтні архітектори та дизайнери, художники, студенти профільних вузів та зацікавлена молодь міста Хмельницького віком від 14 до 35 років включно.

Конкурс проводитиметься у три етапи: відбірковий, фінальний, підсумковий.

Матеріали на відбірковий тур (проекти, ескізи, макети тощо) потрібно подати до 1 лютого 2017 року в КП "Парки і сквери міста Хмельницького" або в управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Хмельницького.

Переможця Конкурсу, якого визначить журі, нагородять спеціальним призом. Усі учасники отримають грамоти.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"