Дітей АТОвців чекають гостинці від пердставників діаспр та подолян

Подбали про новорічні подарунки для малечі СУМівці з благодійниками

Діти учасників АТО з Хмельниччини отримають 1100 новорічних подарунків від діаспори, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

Подарунки планують роздати на спеціально організованому концерті 21 грудня.

Спілка Української Молоді, що є міжнародною громадською організацією, вже третій рік виконує бажання маленьких українців з допомогою діаспори.

"СУМ є основним організатором акції “Теплом зігріємо серця”. Ми спільно збираємо подарунки для дітей, чиї батьки служать у зоні АТО, або загинули, також дітям, які вимушено опинилися за територією свого місця проживання," – каже координатор акції "Теплом зігріємо серця" і член СУМу Анастасія Бевза.

 Торік було 380 подарунків від діаспори. Цього року роздадуть набагато більше - 1100 подарунків. З них 740 - це допомога діаспори США.

Загалом до акції долучилися Тернопільська, Львівська, Чернігівська, Київська, Хмельницька області, міста - Калуш, Новоайдар, Сквира, Дніпро. Сім'ї складали подарунки відповідно бажань та віку і уподобань дітлахів. Подарунки дуже різні. Організатори кажуть, що орієнтовна вартість іноземного гостинця - 50 доларів, але є подарунки й дорожчі.

У Хмельницькій області СУМ співпрацює із ГО "Щасливе материнство" та психологічною кризовою службою в області "Простір" та військовими капеланами. Списки дітлахів складали разом.

“Ми розуміємо, що на концерт 21 грудня, де й чекатимуть малечу подарунки, приїхати всі не зможуть. Тому просимо допомогти талонами на пальне та власним транспортом”, - додає голова психологічної кризової служби в області "Простір" Марина Маліновська. 

За її словами, волонтери поїдуть в дитячий будинок в Крамторськ, і до військових, які базуються там. Тому хочуть зібрати необхідні речі для дітлахів і для військових.

"Нам дали будиночок біль кінотеатру Шевченка, туди запрошуємо приносити хмельничан свій хенд-мейд, а той, хто захоче, може його купувати за символічну ціну. Ті кошти підуть на допомогу," - додає Марина Маліновська. 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook