10 природних і смачних антибіотиків

На відміну від таблеток в них немає значних побічних ефектів і вони не вбивають корисні бактерії

10 природних і смачних антибіотиків…

Обираючи природні антибіотики, можна не лише уникнути розладів з боку кишківника, але і запобігти ослабленню імунітету, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на korysno.pro.

Природні антибіотики доступні кожному.

Якщо Ви захворіли, але симптоми не настільки серйозні, щоб звертатися до лікаря і йти в аптеку за звичними препаратами, можете спробувати так звані природні антибіотики, які вбивають хвороботворні бактерії, не нашкодивши при цьому організму. А ще краще їсти всі ці продукти заради профілактики.

До таких належать всі відомі вам продукти і які напевне є в кожній хаті: часник; хрін; мед; кориця; імбир; евкаліпт; ехінацея; а ще - яблучний оцет та лавровий лист.

Часник здатний вбивати стафілококи, стрептококи та інші бактерії. Щоденне вживання часнику, за дослідженнями, допомагає запобігти і навіть в деяких випадках побороти такі недуги: високий кров'яний тиск; зубний біль; захворювання серця; діабет.

Хрін чудово справляється з бактеріями, які провокують хвороби сечовивідних шляхів. Крім цього, є прекрасним засобом для зміцнення імунітету, лікування горла і хвороб верхніх дихальних шляхів.

Мед – це не тільки природний антибіотик, а й бореться з вірусами і грибками. А ще він має протизапальні, антиоксидантні, антисептичні та ранозагоювальні властивості.

Кориця прекрасно бореться з грибами і бактеріями, володіє антиоксидантними властивостями і є однією з основних прянощів, які допомагають запобігти діабету, зміцнити підшлункову і тримати рівень цукру та інсуліну в крові в нормі.

Імбир також бореться вірусами, зокрема, з вірусами грипу. Крім цього, імбир застосовують: для підвищення активності імунної системи; при нудоті і блювоті; при розладах шлунка; для полегшення остеоартрозных болю; і навіть при хіміотерапії і для профілактики раку.

Евкаліпт здатний знищувати бактерії, полегшувати кашель і знижувати температуру. Бактерії, віруси і грибки гинуть під дією цієї рослини.

Ехінацею використовують як для підвищення імунітету, так і для позбавлення від: інфекцій сечовивідних шляхів; кандидозу; вушних інфекцій; синуситі і т. д. Ця трава здатна боротися з вірусом герпесу, застудою, грипом і золотистим стафілококом.

Яблучний оцет добре справляється з мікробами. Крім цього, є засобом для виведення токсинів.

Лавровий лист згубно впливає на різного роду бактерії і грибки, не вбиваючи при цьому корисні бактерії в організмі.

Звичайно, самолікування навіть нешкідливими продуктами може не дати результату і посилити хворобу. Тому при захворюваннях все ж таки варто проконсультуватися з лікарем.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

deneme