Хмельницький

За махінації під час виборів судитимуть двох кам'янчан

Під час місцевих виборів вони "прихопили" 100 тисяч бюджетних гривень

04 жовтня 2016, 12:26

За махінації під час виборів судитимуть двох кам'янчан

На Кам’янеччині судитимуть двох осіб за привласнення майже 100 тис. грн. бюджетних коштів під час місцевих виборів, повідомляє Depo.Хмельницький.

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура  спрямувала до суду обвинувальний акт за фактом привласнення 92 тисяч гривень, призначених на облаштування кабінок для голосування при проведенні місцевих виборів у жовтні 2015 року.

"Між фізичною особою-підприємцем та Кам’янець-Подільською районною виборчою комісією уклали договір монтажу більше 300 кабінок для голосування на усіх виборчих дільницях району. Однак встановлено, що фактично кабінки обладнували члени дільниць з наявних у них матеріалів, а підприємець не доклав до цього жодних зусиль, - інформує заступник керівника місцевої прокуратури Олександр Гончар. - Хоча, за нібито виконання монтажних робіт, підприємець отримав з бюджету 92 тисячі гривень, які й привласнив." 

Встановили також, що голова Кам’янець-Подільської районної виборчої комісії, будучи службовою особою, підробила акт здачі-прийняття робіт з облаштування кабінок для таємного голосування, внаслідок чого здійснила розтрату бюджетних коштів на зазначену суму.

Наразі приватному підприємцю інкримінується вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.191, чч.3, 4 ст.358 КК України, а голові Кам’янець-Подільської районної виборчої комісії - ч.1 ст.364, ч.1 ст.366 КК України.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та Фейсбук

Loading...
Loading...