За махінації під час виборів судитимуть двох кам'янчан

Під час місцевих виборів вони "прихопили" 100 тисяч бюджетних гривень
Depo.
4 жовтня 2016 12:26
ФОТО: depo.ua
За махінації під час виборів судитимуть двох кам
За махінації під час виборів судитимуть двох кам'янчан

На Кам’янеччині судитимуть двох осіб за привласнення майже 100 тис. грн. бюджетних коштів під час місцевих виборів, повідомляє Depo.Хмельницький.

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура  спрямувала до суду обвинувальний акт за фактом привласнення 92 тисяч гривень, призначених на облаштування кабінок для голосування при проведенні місцевих виборів у жовтні 2015 року.

"Між фізичною особою-підприємцем та Кам’янець-Подільською районною виборчою комісією уклали договір монтажу більше 300 кабінок для голосування на усіх виборчих дільницях району. Однак встановлено, що фактично кабінки обладнували члени дільниць з наявних у них матеріалів, а підприємець не доклав до цього жодних зусиль, - інформує заступник керівника місцевої прокуратури Олександр Гончар. - Хоча, за нібито виконання монтажних робіт, підприємець отримав з бюджету 92 тисячі гривень, які й привласнив." 

Встановили також, що голова Кам’янець-Подільської районної виборчої комісії, будучи службовою особою, підробила акт здачі-прийняття робіт з облаштування кабінок для таємного голосування, внаслідок чого здійснила розтрату бюджетних коштів на зазначену суму.

Наразі приватному підприємцю інкримінується вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.191, чч.3, 4 ст.358 КК України, а голові Кам’янець-Подільської районної виборчої комісії - ч.1 ст.364, ч.1 ст.366 КК України.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт