Хмельницький

Податківці Хмельниччини виявили чотири підпільних виробництва алкоголю

Такі результати операції "Акциз-2016"

31 серпня 2016, 13:21

Податківці Хмельниччини виявили чотири підпільних виробництва алкоголю

Податківці зареєстрували 19 кримінальних проваджень за статтею 204 Кримінального кодексу України щодо незаконного виготовлення, зберігання, збуту, транспортування з метою збуту підакцизних товарів з недоброякісної сировини та матеріалів, що становлять загрозу для життя і здоров'я людей, повідомляє Depo.Хмельницький.

Загалом з вилучили товарів підакцизної групи на майже на 8 мільйона гривень. Левову частку з-поміж цього тіньового сегменту становлять лікеро-горілчані напої та спирт, яких "назбирали" більше 30 тисяч літрів на суму понад 4 мільйони гривень.

Як зазначають податкові міліціонери, цього року вдалося припинити діяльність 4 незаконних виробництв лікеро-горілчаних виробів. Це - гаражний розлив алкогольного фальсифікату, який не має нічого спільного ні з промисловим виробництвом, ні зі сплатою податків.

"У ході оперативних заходів також податківці прибрали з ринку реалізації майже 54 тонни різноманітних паливно-мастильних матеріалів," – інформують в прес-службі ДФС.

Переважно це - скраплений газ, який реалізовувався без відповідного правового оформлення, та світлі нафтопродукти невідомого походження.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та Фейсбук

Loading...
Loading...