Маленький китаєць має очі, як у кішки, що світяться вночі та бачить у темряві (ФОТО,ВІДЕО)
На півдні Китайської Народної Республіки проживає дитина, яка, можливо, є першим представником абсолютно нової людської раси
- Хмельницький
-
20 липня 2016 20:05

Хлопчик на ім'я Нонг Юсуі має такі блакитні очі, які не можна зустріти навіть у жителів скандинавських держав. Очі юного китайця мають неоновий відтінок і світяться, як у кішки, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на bdzhola.com.
Дитина бачить в темряві так само добре, як у світлий час доби. Своїм секретом Юсуі поділився спершу з батьками, а потім - зі шкільним учителем.
Далі хлопчика ретельно оглянули лікарі та виявили, що очі хлопчика дійсно мають незвичайну будову.
В очах дитини присутній тапетум - особливий шар клітин, що дозволяють бачити в темряві. Такі клітини присутні в очах кішок, собак, єнотів, лемурів, павуків та інших істот. Завдяки цьому тварини здатні вловлювати в темряві навіть найнезначніше випромінювання, і тільки тому прекрасно бачать практично без світла. Проте, раніше ні в однієї людини подібної здатності не помічали. Не виключено, що Юсуі є першим і поки єдиним з таких людей.
Примітно, що Юсуі не любить яскраве сонячне світло і вважає за краще проводити час в напівтемряві, наприклад, гуляти вечорами і вчитися в кімнаті з неяскравим каганцем. Земляки називають Нонга "зоряним хлопчиком", "дитиною-прибульцем" і "гібридом".
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:26На Хмельниччині змінюють порядок оголошення повітряних тривог
- 09:41ППО знешкодила вночі 117 з 157 дронів, запущених по Україні
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 13:17Стріляв у сусіда: У Хмельницькому затримали молодика, що поранив чоловіка
- 11:08Майже пів сотні дронів збили сьогодні над Хмельниччиною, - ОВА
- 10:39 Цієї ночі Хмельниччина була в епіцентрі ворожих повітряних атак
- 12:08Хмельничанин, бажаючи похизуватися перед подругою, підірвав гранату у квартирі
- 19:45На Хмельниччині в готелі вибухнула граната: Що відомо
- 19:10На Рівненщині вантажний потяг зійшов з рейок: Пасажирські поїзди затримуються
- 12:56Посадовець прокуратури Хмельниччини не задекларував мільйони, - ДБР
- 12:48В жахливій ДТП на Хмельниччині загинув чоловік та 11-річний хлопчик ФОТО
- 14:48У Хмельницькому дістали з річки тіло невпізнаного чоловіка (ВІДЕО) Відео
- 09:55Ракетно-дроновий напад: Як відпрацювали Повітряні сили на Хмельниччині
- 11:31Житель Хмельниччини отримав три роки тюрми за ухилення від призову
- 11:12Під час нічної масованої атаки на Хмельниччині збили 22 БпЛА та 2 крилаті ракети
- 10:06 Вночі 27 червня ворог випустив по Україні 363 БпЛА та 8 ракет: В епіцентрі атаки був Старокостянтинів
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 14:20Перевірка стану оформлення біометричних документів: доступний сервіс без візиту до підрозділу
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія