Маленький китаєць має очі, як у кішки, що світяться вночі та бачить у темряві (ФОТО,ВІДЕО)

На півдні Китайської Народної Республіки проживає дитина, яка, можливо, є першим представником абсолютно нової людської раси
Depo.
20 липня 2016 20:05
ФОТО: depo.ua
Маленький китаєць має очі, як у кішки, що світяться вночі та бачить у темряві (ФОТО,ВІДЕО)
Маленький китаєць має очі, як у кішки, що світяться вночі та бачить у темряві (ФОТО,ВІДЕО)

Хлопчик на ім'я Нонг Юсуі має такі блакитні очі, які не можна зустріти навіть у жителів скандинавських держав. Очі юного китайця мають неоновий відтінок і світяться, як у кішки, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на bdzhola.com.

Дитина бачить в темряві так само добре, як у світлий час доби. Своїм секретом Юсуі поділився спершу з батьками, а потім - зі шкільним учителем.

Далі хлопчика ретельно оглянули лікарі та виявили, що очі хлопчика дійсно мають незвичайну будову.

Маленький китаєць має очі, як у кішки, що світяться вночі та бачить у темряві (ФОТО,ВІДЕО) - фото 1

В очах дитини присутній тапетум - особливий шар клітин, що дозволяють бачити в темряві. Такі клітини присутні в очах кішок, собак, єнотів, лемурів, павуків та інших істот. Завдяки цьому тварини здатні вловлювати в темряві навіть найнезначніше випромінювання, і тільки тому прекрасно бачать практично без світла. Проте, раніше ні в однієї людини подібної здатності не помічали. Не виключено, що Юсуі є першим і поки єдиним з таких людей.

Маленький китаєць має очі, як у кішки, що світяться вночі та бачить у темряві (ФОТО,ВІДЕО) - фото 2

Примітно, що Юсуі не любить яскраве сонячне світло і вважає за краще проводити час в напівтемряві, наприклад, гуляти вечорами і вчитися в кімнаті з неяскравим каганцем. Земляки називають Нонга "зоряним хлопчиком", "дитиною-прибульцем" і "гібридом".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький