Копи Хмельниччини фіксують нові порушення
Поліцейські розпочали розслідування чи проводять перевірку
- Хмельницький
-
25 жовтня 2020 16:17

Станом на 14:30 годину до поліції Хмельниччини надійшло 45 повідомлень про можливі порушення під час виборчого процесу, передає Depo.Хмельницький.
Як розповів заступник начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Валентин Білянський, від початку голосування зареєстровано 25 повідомлень громадян, які стосуються проведення всеукраїнського опитування.
Чотири з них стосувалися можливого проведення агітації під час виборів. Два - із них по місту Хмельницькому підтвердились — поблизу дільниць виборцям роздавали маски і ручки від одного із кандидатів. На порушників поліцейські склали адмінпротоколи за ст. 212-10 Кодексу України про адміністративну відповідальність. Подібні дії тягнуть за собою накладення штрафу на громадян в розмірі від 1700 до 3400 гривень, на посадових осіб — від 3400 до 5100 гривень. Ще за двома повідомленнями про проведення агітації проводиться перевірка.
Також від початку голосування надійшло 4 повідомлення про недостатню кількість бюлетенів на дільницях. Наразі ця інформація перевіряється. Три повідомлення поліцейські отримали про можливі порушення під час голосування на дому.
Було повідомлення про те, що один із членів комісії нібито допомагав виборцю заповнювати бюлетень. Проте під час перевірки з’ясувалося, що він роз’яснював специфіку цьогорічних бюлетенів. Також люди скаржились на відсутність на дільниці стендів з інформацією про кандидатів тощо.
Нагадаємо, на Хмельниччині намагалися голосувати просто в коридорі.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:38Внаслідок вибуху у приватному будинку на Хмельниччині одна людина травмована (ВІДЕО) ФОТО Відео
- 18:16Незамінні речі з армійського складу: що потрапило до гардеробів модників Актуально
- 18:00Експерт: Активи Богуслаєва-молодшого завдяки СБУ будуть працювати на державу
- 09:12ТОП-5 видів суші, які 100% вам сподобаються Актуально
- 22:14На Хмельниччині поліцейські затримали чоловіка, що кинув гранату в хату сусіда
- 22:54Поліціянтка з Хмельниччини перемогла на чемпіонаті України з універсального бою
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 09:20Могили предків: На Хмельниччині відкрилася фотовиставка присвячена давнім цвинтарям регіону
- 21:25Резонансна справа Крупи: Екскерівниці Хмельницької МСЕК суд продовжив арешт і знову зменшив суму застави
- 11:13Обслуговування вихрових заслінок і бензинових сажових фільтрів GPF — Master Service Актуально
- 10:09На Хмельниччині вночі працювала ППО
- 20:20Силовики завершили найбільшу спецоперація з ліквідації наркобізнесу: Вилучили понад 17 млн доз наркотиків, затримали 67 учасників ОЗГ ФОТО Відео
- 11:06Стрілянину в столичному готелі вчинив нетверезий хмельничанин, - поліція
- 09:28Масований наліт дронів на Хмельниччині: ППО збила 13 БпЛА
- 18:55 Одна із наймасштабніших спецоперацій: Подробиці ліквідації наркоосередків у 15 регіонах України (ВІДЕО) ФОТО Відео
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 11:09На Хмельниччині 15-річний хлопець отримав розряд струму, видершись на вагон потяга
- 09:31В ніч на 12 травня на Хмельниччині ППО збила два БпЛА
- 08:23 У Хмельницькому курсанти військового вишу будували проректору дачу, - ДБР ФОТО