Цінний кадр від "Самопомочі": Хто така Інна Ящук, яку "слуги" хочуть бачити очільницею Хмельницького

Інна Ящук хоча і є позапартійною, та все ж в обласній раді представляє інтереси ПП "Самопоміч". Тепер, очевидно, уже пропрезидентську силу

Партія "Слуга народу" на позачерговому з’їзді 31 серпня представила своїх кандидатів на посади голів міст обласного значення. На мери Хмельницького парія Зеленського затвердила позапартійну викладачку. 

На з'їзді озвучили прізвище – Інни Ящук, яка обрана депутатом Хмельницької облради від "Самопомочі" і є членом фракції цієї політсили. Хоч це й не стало великою дивиною, та останнього в місцевому політикумі "крутилися" прізвища потенційних нібито претендентів: чинного голови ОДА Дмитра Габінета, нардепа й молодшого брата головного ідеолога "слуг" Миколи Стефанчука й лікарки Оксани Бочкарьової, яка безуспішно балотувалася від "слуг" на дострокових парламентських виборах-2019.

Теперішня кандидатка в мери обласного центру – Інна Петрівна Ящук – є головою постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму, членом депгруп "Рівні можливості" та з контролю за станом планування та якістю ремонту автомобільних доріг Хмельницької області.

"Я ухвалила непросте й відповідальне рішення. Для реалізації запланованого Президентом України Володимирові Зеленському необхідна сильна та надійна команда на місцях. Президент довірив мені відповідальну місію: я йду на вибори Хмельницького міського голови та щиро розраховую на вашу підтримку", – написала вона чи не одразу в соцмережах.

Інна Ящук народилася в Хмельницькому 4 вересня 1972 року в родині службовців. У 1991 році закінчила Хмельницьке педагогічне училище за спеціальністю: "Вчитель молодших класів". Потому навчалася в Кам'янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, де здобула вищу освіту зі спеціальності "Початкове навчання та методика педагогіки".

У 2001 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня "Кандидат наук" зі спеціальності "Теорія та методика виховання". За десять років захистила докторську дисертацію зі спеціальності "Історія педагогіки та загальна педагогіка".

Інна Ящук є дійсний членом (академіком) Міжнародної академії наук педагогічної освіти та дійсним членом докторських спеціалізованих вчених рад в Рівненському державному гуманітарному університеті та Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії.

Заміжня, має доньку й сина.

За декларацією, поданою за 2019 рік, претендентка на крісло мера задекларувала квартиру у столиці у 80 "квадратів" та 16 земельних ділянок у с. Лісові Гринівці (передмісття Хмельницького). У її чоловіка Віктора у власності лише "Фольксваген Туарег 3000" 2013 року випуску вартістю майже в пів мільйона гривень. Заявлено трохи більше 100 тисяч доходу анонімного члена сім'ї, хоча в декларації вказаний лише чоловік.

У декларації, яка подавалася вже в серпні 2020 року, до того усього додається у спільній власності нежитлове приміщення у Хмельницькому загальною площею 429,2 кв. м та квартира у Хмельницькому у 100 кв. м; у чоловіка – майже 4 га землі десь в області, будівля зварювального цеху й два нежитлових приміщення загальною площею більше 200 квадратів. Чекає її чоловік іще на дві квартири в обласному центрі, одна з яких будується як службова квартира для співробітників СБУ.  А ще він будує у Лісових Гринівцях хату в 162 кв. м. Крім того, за рік Віктор придбав собі ще одну автівку – "Міні Купер" 2015 року випуску, який коштує близько 300 тис. грн. Крім того, тепер у нього є ТзОВ "Будівельна компанія АВІЛА", ТзОВ "Красилівзаготзерно", обслуговуючий кооператив "Авіла 3", ФГ "Надія Поділля" – майже всюди він же і є кінцевим бенефенціарним власником.

Спільний дохід подружжя, включаючи премії й гонорари Інни Ящук – 1,11 млн грн. Свої гроші вони зберігають виключно в банках: майже 100 тис. грн та 4327 євро.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Місцеві вибори в Хмельницькому