Волочиський "Агробізнес" не залишив шансів тернопільській "Ниві"

У матчі лідерів Другої ліги у групі "А" футболісти з Хмельниччини взяли надвпевнений реванш за єдину поразку в сезоні

Волочиський "Агробізнес" не залишив шанс…

Волочиський "Агробізнес" у рідних стінах з рахунком 5:1 розгромно переміг тернопільську "Ниву", повідомляє Depo.Хмельницький.

Таким чином безкомпромісної боротьби у матчі першої та третьої команд першості не вийшло, хоч до поєдинку інтрига жила, адже тернополяни були єдиними, хто спромігся перемогти волочиських футболістів цього сезону.

Проте вже початок двобою засвідчив величезну перевагу господарів. Так, на 4 хвилині зустрічі Богдан Семенець після подачі зі штрафного розпечатав ворота "Ниви" ударом головою. Після голу гості спробували налагодити контргу, однак всі їхні атакувальні потуги марнувала надійна гра господарів у захисті.

Більше того, "Агробізнес" діяв за принципом "найкращий захист - це напад". Саме тому біля воріт тернополян періодично викликали "надзвичайні ситуації". Проте справжню пожежу на полі все ж створили гості. Щоправда, не гравці, а вболівальники. Всередині першого тайму "гарячі" фани запалили фаєри та димові пакети, а незабаром усе це полетіло і на поле. Через димову завісу на деякий час гру навіть довелося призупинити, допоки "піротехніків" не заспокоїли відповідні служби разом з футболістами "Ниви".

Проте і вимушена пауза у грі не змогла збити атакувального налаштування господарів. На 36 хвилині "Агробізнес" запресингував суперників. Після відбору м'яч спрямували на Віталія Грушу, який зробив гольову передачу на Богдана Семенця. Відтак, форвард оформив дубль, але вже ударом ногою.

Втім, на 45 хвилині поєдинку Апанчук, який вийшов на заміну за кілька хвилин до свого успіху, вкрай несподівано вразив ворота господарів. Одольський необачно залишив межі карного майданчика, чим і скористався гравець тернополян, відновивши інтригу.

Але подальший перебіг подій засвідчив, що для "Агробізнесу", то був лише нещасний випадок. Зокрема, вже на п'ятій компенсованій до першого тайму хвилині масований наступ "Агробізнесу" дозволив футболістам з Хмельниччини знову збільшити власну перевагу. Результативним ударом головою відзначився Андрій Скакун.

По перерві агонія гостей тривала. На 66 хвилині зустрічі Арсен Слотюк закинув "смугастого" на кращого форварда Другої Ліги - Семенця. Богдан, здавалось, перебував не у надто зручній для удару позиції, втім у стилі Марко ван Бастена вразив ворота Механіва з дуже гострого кута.

Довершили розгром деморалізованих гостей "аграрії" на 78 хвилині. Після подачі з кутового м'яч отримав креативний півзахисник господарів Віталій Груша, якому ніхто не завадив підготувати та нанести разючий постріл.

Власне, матч міг завершитись і з більшим рахунком, позаяк нагод для взяття воріт "Ниви" у господарів ще було чимало.

Завдяки гольовій феєрії "Агробізнес" зберіг перше місце та чотириочковий відрив від "Прикарпаття" у турнірній таблиці, а "Нива" незважаючи на фіаско залишилась третьою командою групи "А".

Крім того, хет-рик Богдана Семенця дозволив нападнику утримати першість у перегонах найкращих бомбардирів.

А за тиждень, 22 жовтня, "Агробізнес" на виїзді екзаменуватиме чернівецьку "Буковину", яку цьогоріч вже перегравав.

Склади команд:

ФК "Агробізнес": Одольський (Чиж 84), Гагун, Курило, Шум, Слотюк (Дубчак 84), Думанюк, Юхимович, Темнюк (Сурник 79), Скакун (Юрчак 74), Груша (Кухарук 76), Семенець

ФК "Нива": Механів, Чорномаз, Мороз, Пріхна, Музиченко (Касьяненко 46), Слоневський (Дорі 83), Кохман, Гатала (Понєдєльнік 61), Литовченко (Апанчук 43), Шевченко, Головачук

Нагадаємо, у минулому турі "Агробізнес" вдруге у сезоні переграв ФК "Львів".