Тернопільські артилеристи вклонилися Нерукотворному Спасу з Ватикану

Військовослужбовці долучилися до тисяч вірян, аби побачити ікону Нерукотворного Спаса з Едесси

Depo.Тернопіль
17 лютого 2017 16:18
ФОТО: depo.ua

Військовослужбовці окремої артилерійської бригади приєдналися до тисячі вірян, які зібралися у велику чергу біля Архикатедрального Собору УГКЦ Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці у Тернополі, щоб поклонитися іконі Нерукотворного Спаса - зображення Ісуса Христа, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-офіцера Юрія Кульпи.

"Кажуть, звичайні громадяни готові всю ніч чекати, аби подивитися на таку рідкісну появу образа Хритса,яка з'явилась на тканині, - розповідає Кульпа. - Даний образ вкрай рідкісне явище, адже воно виникло внаслідок дотику тканини до обличчя Ісуса Христа і жодного дотику людської руки для його створення не було."

Науковці розглядають цей образ, як одне із найдавніших зображень лику Христа, які дійшли до наших днів. Починаючи з 1870 року, це третій раз, коли Нерукотворний Спас дають для Богопочитання у храмі і другий раз, коли Ватикан дозволив прикладатися (цілувати) реліквію.

Нагадаємо, пробуде нерукотворний образ у Тернополі до 22 лютого. Для вірян, які хочуть прикластися до чудотворної ікони, навіть розробили схему руху.

Цю реліквію привезли днями до Тернополя через Зарваницький духовний центр із Ватикану.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами і долучайтеся до наших груп ВКонтакті, Фейсбук та Твітері