По 50 мільйонів гривень отримають госпітальні округи Тернопільщини

В області триває процес створення госпітальних округів

Depo.Тернопіль
19 квітня 2017 20:44
ФОТО: depo.ua

Кожен госпітальний округ на Тернопільщині отримає по 50 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Галас".

Уже затверджено, що в області має бути чотири госпітальні округи з окружними лікарнями у Кременці, Бережанах, Чорткові та Тернополі.

На розгляді Кабміну перебуває проект постанови, відповідно до якої передбається утворити ще й п'ятий госпітальний округ у Козові. Згідно із програмою кожен госпітальний округ має отримати по 50 мільйонів гривень на придбання сучасного медичного обладнання.

Як зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, реформа утворення госпітальних округів - надзвичайно важлива.

"На етапі створення чотирьох чи п'яти госпітальних ця реформа не завершується, - каже він. - Коли у держави з'являться додаткові можливості, коло госпітальних округів буде розширюватися. Крім того, в жодному разі утворення госпітального округу не випливає або не передбачає ліквідацію, обмеження чи пониження значення районної лікарні. Маємо зробити все для того, щоб тернопільська медицина отримала ці кошти."

До слова, Кабмін дав "зелене світло" регіонам для створення госпітальних рад, стратегічного планування округів на 5 років та залучення інвестицій в медичну галузь.

Більше про події Тернопільщини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті, Фейсбук та Твітері