UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

"Мобільний" бізнес на Тернопільщині організувала житомирянка і її поплічник з Києва

Парочка телефонувала людям під приводом того, що їхні родичі в поліції і їх потрібно рятувати. За гроші, звісно 

"Мобільний" бізнес на Тернопільщині орга…

Легкою наживою стали тернополяни для тандему з двох іногородніх людей, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ГУ НП в області.

Один з них уже близько трьох років перебуває в слідчому ізоляторі на Київщині за шахрайства. Його помічниця - жителька Житомирської області, 1976 року народження. Раніше у поле зору правоохоронців жінка не потрапляла. Вона сама виховує двох синів. З організатором "заробіток" познайомилася ще до того, як той потрапив до в'язниці.

Усім керував чоловік з СІЗО - обирав реґіон з жертвами, скеровував туди напарницю і обдурював людей.

До Тернополя жінка приїхала наприкінці лютого. Винайняла під вигаданим прізвищем житло і почала чекати вказівок. Іван Заверуха розповідає, що зловмисник дзвонив з СІЗО на випадково набрані номери стаціонарних телефонів. Потрапляв, як правило, на людей старшого віку, розповідав їм про лихо, яке трапилося з сином, онуком та іншим родичем і одразу пропонував вихід із ситуації.

За звільнення з поліції рідної людини просив гроші. Потерпілі одразу погоджувалися і віддавали усе, що було. Перевірити слова злочинців пенсіонери не могли, оскільки додзвонювач перебував на постійному зв'язку. Навіть зі спільницею спілкувався через телефонну конференцію.

За "викупом" приїжджала уже напарниця. Зароблені гроші вона переказувала на картку організатора афери або поповнювала його мобільний. Сама жінка отримувала по 200 гривень за кожне вдале шахрайство.

Оперативники Тернополя проведеними слідчо-оперативними заходами вийшли на слід помічниці шахрая. 18 квітня житомирянку затримали. Вона зізналася у десяти фактах шахрайств на території Тернопільщини. Сума збитків - близько вісімдесяти тисяч гривень. Жінка перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Їй інкримінують статтю 190 частину 2 ККУ - шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому.

Як стало відомо, Тернопільська область не перша, де залишив свій слід дует шахраїв. Від їхніх рук уже потерпіли жителі Житомирської, Рівненської та Київської областей.

Нагадаємо, нещодавно на Хмельниччині активізувалися шахраї, які виманювали гроші з краян, телефонуючи від імені губернатора.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme